HU
GB
English
Cím: 3351, Verpelét Kossuth út 64.
Tel.: + 36  36  494  183
HU
Magyar
HU
Magyar
GB
English
HU
Magyar
HU
Magyar
GB
English
Példa cím
3351,Verpelét Kossuth út 64.
HU
Magyar
HU
Magyar
GB
English

Álláslehetőségek

Tisztelt látogatónk, jelenleg az alábbi munkakör(ök) betöltésére keresünk kollégákat:

CNC programozó

Elvárások:
-Középfokú végzettség (CNC forgácsoló) és/vagy több éves releváns szakmai tapasztalat forgácsolásban
-Fanuc és/vagy Siemens típusú vezérlés ismerete (G kódos programozás)
-Forgácsoló szerszám- és technológiaismeret (marás vagy esztergálás)
-Műszaki rajz olvasási készség

CNC gépkezelő
CNC gépek üzemeltetésére felvételre keresünk szakképzett CNC gépkezelőket több műszakos munkarendbe.

Jelentkezés: info1@steelriderskft.hu

Minőségellenőr
Feladatok:

Első darab átvétel,
alkatrészek ellenőrzése,
geometriai mérések,
gyártásközi ellenőrzés,
széria bevezetés előtti alkatrészek megítélése, illetve jóváhagyása.

Elvárások:

Méréstechnikai szakismeret,
rajzolvasási, valamint mérőeszköz ismeret,
alapfokú felhasználói számítógép ismeret,
min. 2 éves gyakorlat, forgácsoló terület minőségellenőrzésben,
alapvető forgácsolási ismeretek.

Előny:

Angol vagy német nyelvismeret,
3D-koordináta mérőgép ismeret.

Amit kínálunk:

-Hosszútávra szóló munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő cégnél
-Szakmai fejlődési lehetőség/ karrier lehetőség
-Versenyképes bérezés és juttatások: cafeteria, teljesítmény bónusz
-Mt. szerinti közúti közlekedés térítés
-Igény esetén szállást biztosítunk
-Akár azonnali kezdési lehetőség

1 vagytöbb műszakos munkarendben

Munkavégzés helye:
3351 Verpelét Kossuth út 64.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne csapatunk tagja lenni, akkor várjuk a jelentkezését az info1@steelriderskft.hu email címre. Érdeklődni lehet a +36 30/382-8398-es telefonszámon.